Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


kontakt

Mecenat i partnerstwa

Jesteśmy ogromnie wdzięczni naszym mecenasom za wspieranie naszej działalności. Dzięki Waszej wrażliwości i hojności możemy wykonywać, propagować i kultywować chorał gregoriański - wspaniałe dziedzictwo muzyczne chrześcijańskiej Europy. Specjalne podziękowania kierujemy do Braci Kapucynów za ich gościnność i przyjaźń.


Mecenat

Argo S.A. lider polskiego rynku urządzeń i materiałów służących do tworzenia, oprawy i przechowywania dokumentów.FAST S.A. dostawca specjalistycznych usług w obszarach antykorozji, izolacji oraz wyposażenia wnętrz.


Firma Record Sp. z o.o. projektant instalacji sanitarnych i elektrycznych dla jednych z najciekawszych gdańskich inwestycji.TRANS-MARINE Spedycja Międzynarodowa i Agencja Celna Spółka z o.o. przedsiębiorstwo spedycyjne wyspecjalizowane w obsłudze ładunków rolno-spożywczych, zarówno w imporcie, jak i w eksporcie.


Silco Sp. z o.o. kompleksowy dostawca systemów zasilania gwarantowanego: od etapu projektowania poprzez wdrożenie, uruchomienie i odbiór.


DNV GL Business Assurance Sp. z o.o. jeden z liderów certyfikacji systemów zarządzania oraz szkoleń w obszarze ich wdrażania i nadzorowania.


Muehlhan Polska Sp. z o.o. jeden z liderów na światowym rynku morskim w zakresie zabezpieczeń antykorozyjnych.


Grupa Konsultingowa RID tworzy innowacyjne systemy zarządzania w obszarze jakości, środowiska oraz bezpieczeństwa.Partnerstwa i patronaty

Partnerstwa i patronaty projektu odtworzenia śpiewów liturgicznych Zakonu Krzyżackiego w oparciu o posiadane przez Bibliotekę PAN BG rękopisy - „Zapomniany śpiew rycerzy zakonników - chorał krzyżacki”.Zakon Szpitala
Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie

Wielki Mistrz PartnerstwoPAN Biblioteka Gdańska
PAN BG PartnerstwoMuzeum Archeologiczne w Gdańsku
partnerstwo_muzeum_archeologiczne.pdf


Portal Trójmiasto.pl - patronat medialnyWydawnictwo Bernardinum

kontakt.txt · ostatnio zmienione: 2017/04/19 12:20 przez Anna Olewniczak